Hotel Studenka Hotylek a Cafe Antler

*** Hotel Hotylek a Cafe Antler ubytovanie StudenkaUbytovanie Hotýlek Antler Studénka :
Pension s kavárničkou nájdete v mestečku Studénka len 10 minút jazdy autom od letiska Ostrava Mošnov. Studenka je najmladším mestom okresu Nový Jičín ležiacom v rovinatej oblasti severného vyustenia Moravskej brány približné 20 km juhozápadne od Ostravy a 20 km severovýchodne od Nového Jičína. Hotýlek ponúká ubytovanie v 1 až 2 miestnych izbách vybavených príslušenstvom, Tv+ satelit, internetom, minibary.

Studénka Morava Hotýlek Antler Ubytovanie :
Hotýlek Antler ponúka k ubytovaniu 10 komfortne zariadených izieb, z toho 6 jednoložkových a 4 dvojložkové izby. Každá izba má vlastné socialne zariadenie, Tv+ satelit, internet, minibar. Celková kapacita 14 miest.

Hotel Ubytovanie Antler Studénka Stravovanie :
Café Antler pozýva svojích hostí k príjemnému posedeniu v nefajčiarskom prostredí zo širokou ponukou nápojov, káv, pohárov, malých teplých a studených špecialitiek k zakúsnutiu. Miešané  alko a nealko nápoje.

Antler Hotel Ubytovanie Studénka Konferencia :
Počet miest v Café 25. Môžete si zarezervovať stoly, poriadať školenia, semináre, spoločenské večierky, súkromné akcie. 

Dovolenka na Morave Hotýlek Antler Ubytovanie Studénka Okolie :
Hotel nájdete v regióne Novojičínska. Srdcom regiónu je Chránená krajinná oblasť Poodří . Východne a západne región súsedí s dvomi prírodními parkmi - Podbeskydím a Oderskými vrchy. V okolí je veľa kultúrnych a prírodných pamiatok. Cykloturistika, agroturistika, rozhladňa, rybárčenie, kúpanie.
Hotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - hotel má vináreňHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - možnosť pripojenia na internetHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - k dispozícii kavareňHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - akceptuje creditné karty VISAHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - akceptuje creditné karty JCBHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - Iybz sú vybavené televízoromHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Studenka Hotylek a Cafe Antler - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Hotylek a Cafe Antler ubytovanie Studenka Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 16 m/s

Adresa: Hotel Hotylek a Cafe Antler Butovicka 348 Studenka 74213 Czech Republic

E-mail: Hotel-Studenka-Antler@cz-hotel.eu